Uudised Amrion Eesti filmitööstuse arenduskeskus Mängufilmid Dokumentaalid Tootmises Järeltootmises Arenduses Produktsiooni meeskond Loominguline meeskond Kontakt Kupee nr 6 Erik Kivisüda Mihkel Seltsimees laps Teesklejad Seneca päev Roosa kampsun Ma ei tule tagasi Kertu Eestlanna Pariisis Hella W Polli päevikud Mina olin siin Klass Röövlirahnu Martin
est / eng

Roosa kampsun

 

Näitleja ja koomik Henrik teeb laval suurepäraseid rolle. Eraelus on ta aga keskmisest madalama enesehinnanguga üksildane noormees, kel raskusi täiskasvanuks olemisega.
Ühel päeval läheb Henrik joogatrenni, kust leiab endale elu esimese geisõbra. Õnnetuseks kuuleb sellest süütust suhtest Henriku poolvend Lauri, kes on korraga nii jõmm kui homofoob. Algavad segadused, mille käigus Henrikul tuleb otsa vaadata oma eelarvamustele ja iseendale.

Lühifilm “Roosa kampsun” on komöödia, mis heidab pilgu kirgi kütvasse geiteemasse, näidates läbi huumori ühiskonnas valitsevate sotsiaalsete konstruktsioonide absurdsust.

Esilinastus: 10.detsember 2014

Žanr: lühifilm
Režissöör: Moonika Siimets
Stsenaristid: Livia Ulman, Andris Feldmanis
Operaator: Ivar Taim
Monteerija: Marta Pulk
Helilooja: Arian Levin
Heli: Horret Kuus / B6 Studio
Kunstnik: Eva-Maria Gramakovski
Kostüümikunstnik: Kristiina Ago
Produtsent: Riina Sildos
Osades: Henrik Kalmet, Tõnis Niinemets, Sten Karpov, Indrek Ojari, Jüri Nael, Katariina Tamm, Kristo Viiding, Roland Laos ja Ivo Reinok.

32 min/DCP